logo
T.C.
YAKUTİYE KAYMAKAMLIĞI
İhsan Doğramacı Vakfı
Erzurum Özel Bilkent Laboratuvar Okulları
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı
Anasınıfı Bursluluk Mülakat Sonuçları

Anasınıfı bursluluk mülakatı sonuçlarını öğrenmek için çocuğunuzun TC kimlik numarası ve aday öğrenci kimlik belgesinde yer alan şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Bursluluk mülakat sonucunu sorgulama yaptıktan sonra, çocuğunuzun almaya hak kazandığı burs oranıyla noter kurasına katılmayı kabul ediyorsanız, 17.05.2019 tarihine kadar online olarak noter kurası kaydınızı oluşturmanız gerekmektedir. Bu tarihten sonra noter kurası için online kayıt yaptırmayanların bursluluk mülakat sonuçları ne olursa olsun, noter kurasına katılmaları ve dolayısıyla okulumuza kayıt yaptırmaları mümkün olmayacaktır.

ÖNEMLİ: Noter kurası başvurunuzu oluşturduktan sonra sistem üzerinden randevu alarak bilgilendirme görüşmesi için okulumuza gelmeniz gerekmektedir. Bu görüşmede noter kurasına katılmak istediğinize dair bir belgeyi imzalayarak noter çekilişine başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. BU YÜZDEN BU GÖRÜŞMEYE KATILIMINIZ ZORUNLUDUR. Görüşmeye gelmeden önce, okulumuzun internet sayfasında yer alan “BELS Vizyon, Misyon ve Hedefler” inin okunmasını öneririz.

BELS Vizyon, Misyon ve Hedefler

Devam